Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Yazlık ve Villa Tadilatı

12.04.2021
212
Yazlık ve Villa Tadilatı

Yazlık ve Villa Tadilatı

Kış aylarında kapalı kalan yazlık evler, içerisinde hayat devam etmediği için ve tuzlu su, nem ya da sert iklim koşulları nedeniyle yaşanan evlere göre daha çabuk yıpranmaktadır. Özellikle veranda kısmı dış etkilere çok fazla maruz kalacağından mutlaka kışa girmeden önce bakımı yapılmalı ve ağacın ömrü uzatılmalıdır.

Kış mevsimi boyunca bozulan çatı, pencere ve kapıların tamiri, soğuk havadan etkilenen bahçe düzeninin yeniden eski haline getirilmesi oldukça vakit almaktadır. Her tadilat uygulaması için ayrı usta çağırmak özellikle yazlık bölgelerde mevsimin de yoğun olduğu düşünüldüğünde imkansız hale gelmektedir ve gelen tadilat ustaları da yazlık bölge olduğundan fiyatları mutlaka çok daha yüksek çıkaracaktırlar. Üstelik tam yaza girmişken bu işlerle uğraşmak sizin için de can sıkıcı olabilir. Tadilat evin içinde otururken daha da zor hale geldiğinden hep bir sonraki yıla ertelenmektedir. Tadilat tamamlanana kadar her gün ustalar günlük işlerini bitirip gittikten sonra temizlik yapmak gerektiğinden yazlık tadilatları için de henüz içerisinde oturulmaya başlanmadan önce yapılması önerilir.

Yazlık villa tadilatı yazlık dekorasyonu konusunda tecrübeli kadrosuyla temelden çatıya bahçe giriş kapısından peyzaja mobilyadan perdeye kadar tek elden kaliteli hizmet vermektedir İzmir çeşme, foça, urla, seferihisar, kuşadası yazlık villa tadilatı,  villa dekorasyonu günümüzde sitresli yaşam iş ortamı gerginliği yılın büyük bölümü sitres ve yorgunlukla geçmektedir ailemizle geçireceğimiz tatilimizin en güzel yerlerde ruhumuzu dinlendirmek yılın sitresini atmak gerekmektedir yazlık ve villamızda geçireceğimiz zamanı en güzel yapılar içinde yaşamanız için BOYDEK sizlere a dan z ye anahtar teslimi tadilat dekorasyon hizmeti vermektedir.

Yazlık evlerde iç tadilata çok fazla olmasa da dış tadilata genelde ihtiyaç duyulur. Çünkü; bütün kış içinde yaşam olmadığından ve gereken bakımın zamanında yapılmamasından dolayı her yıl tadilat gerektiren problemler oluşmaktadır. Büyük tadilatlar söz konusu ise, iyi ve işinde uzman bir ekiple çalışarak gerekli onarımları yaptırmalısınız. Ertelenen küçük problemlerin ileride daha büyük sorunlara yol açacağını unutmamalısınız. Yıpratıcı etkiye sahip kış aylarında rutubetten çatlamış ve kabarmış iç ve dış cephenin onarılması ve yeniden boyanması gerekebilir. İç duvar duvar kağıdı kaplıysa sökmeden tekrar duvar kağıdı kaplayabilirsiniz.

Yazlığınız müstakil ise ve çatı kiremit çatı ise; çatıdaki kiremitler, rüzgarın, fırtınanın, denizden gelen şiddetli lodosun ve yağışlı havanın etkisiyle uçmuş ya da kırılmış olabilir. Çatınızda ki kiremitleri tespit ettirip yenilemeniz gerekmektedir. Yazlık ev çatı izolasyonu dayanıklı çatı kaplama malzemeleriyle yapıldığında uzun süre bakım gerektirmeyecektir. Yazlık evinizin kapı ve pencere doğramaları ahşap ise, kış mevsimi boyunca rutubet ya da yağmur suyunun etkisiyle şişmiş olabilir.

Yazlık evinizin balkonu ya da terası, kış mevsiminde evin en çok zarar gören bölümleri olmasına rağmen çoğunlukla ihmal edilmektedir. Balkonun su akıtma gider sistemi ve zemin karoları gözden geçirilmeli ve gerekli tadilatlar asla ihmal edilmemelidir. Kış ayı boyunca ilgilenilmeyen bahçe içinde gerekli bahçe bakımı ve havuz bakımları yapılmalıdır. Çiçekler kurumuş ise sökülüp yerine mevsim çiçekleri dikilmelidir. Kuruyan çimler temizlenmeli ve bahçe toprağı yeni çim ekimi için hazırlanmalıdır.

Yazlık dekorasyonu nasıl yapılır kaça mal olur. Yazlık tadilatı için teklif bütçe nasıl hesaplanır? Yazlık tadilatı yazlık dekorasyonu için BOYDEK sizlerin işini bu konuda kolaylaştırmaktadır. BOYDEK yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin bütçesine göre hayalinizdeki yazlık dekorasyonunu tek elden güvenilir firma olarak yapmaktadır. İzmir çevresinde ki yazlık tadilatı yaşadığınız yere uzak olabilir nasıl takip edilir işi nasıl yönlendireceğim diyorsanız bu konuda BOYDEK sizlere bütün kolaylığı oturduğunuz yerden sizleri rahatsız etmeden bütün isteklerinize cevap vermektedir.

Güvenilir usta bulmak güvenilir firma bulmak işi yapan firmanın garanti vermesi işin arkasında durması yazlık tadilatı ve dekorasyonu yapılırken usta başında beklemek işi takip etmek çok zamanınızı almaktadır. BOYDEK bunun için sizlerin istemiş olduğu tadilat dekorasyon hizmetini sağlarken yapılacak işin tanımını kullanılacak malzemelerin kalitesini markasını renklerini tüm şeffaflığıyla sizlerle paylaşmaktadır. Yapılacak tadilat dekorasyon işlerinin madde madde sözleşme haline getirmektedir .

Yazlık tadilat dekorasyonu bütün aşamalarıyla tek tek fotoğraflanmakta ve arşivlenmektedir. Yurt dışında yaşayan bir çok müşterimize bu şekilde hizmet verdik.Sizlere görsel olarak her aşamayı karşılıklı teyit etmek yapılan işlerin doğru yapılıp yapılmadığını karşılıklı kontroller sayesinde işimiz devam eder.

Kırım işlerinden sonra altyapı su tesisatı izolasyon pissu hatları elektirik hatları yeni lavabo wc duş mutfak hatları altyapıları tamamlanır . Yazlık tadilatı yazlık dekorasyonu aşama aşama ilerlemektedir altyapı tamamlanır ve kontrol edilir testler yapılır sorun yok ise üst kaplamalar başlar banyo teras balkon mutfak gibi alanlarda seçilen seramik granit türü malzemeler uygulaması yapılır her yapım aşamasında BOYDEK sizler için işini en iyi şekilde günlük olarak kontrol eder ve sizleri sürekli görsel foto paylaşarak bilgilendirir.

Sizlerde Ev tadilatı işleriniz için bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: