Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Villa Tadilatı ve Dekorasyonu

17.01.2021
687
Villa Tadilatı ve Dekorasyonu

Villa Tadilatı ve Dekorasyonu

Tüm dünyayı sarsan Korona Virüs salgını nedeniyle diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de şehrin gürültüsünden ve keşmekeşliğinden uzaktaki kırsal veya sahil kesimlerinde bulunan müstakil villa tipi konutlara ilgi hiç olmadığı kadar artmış durumdadır.

Villaların büyük bir çoğunluğu standart tasarımlarda yapılmakta ve şahısların kendilerine özgü ihtiyaçlarını karşılamayabilmektedir.

Bizler BOYDEK olarak, kişiye özgü, modern ve modüler tasarımlarımızla,küçük mekanları ferahlatıyor ve kullanıcıların bu mekanlarda daha zevkli yaşam sürmelerini sağlıyoruz.Villa Tadilat ve dekorasyonu yaparken, mekanı yerinde görüp ayrıntılı keşfini yaptıktan sonra, ev sahiplerinin özel taleplerini, uzun dönemli ihtiyaçlarını ve çevresel etkenleri de göz önünde bulundurarak tasarımlar oluşturuyor ve ev sahiplerinin kişisel zevklerine, gereksinimlerine ve mevcut koşullara en uygun tasarımı belirliyoruz. Akabinde, yaşanabilecek aksaklıkları ve sürprizleri de dikkate alarak ayrıntılı bir iş planlaması oluşturuyoruz. Tadilat sürecinin düzgün ilerleyebilmesi ve süreç nedeniyle yaşanan zorlukların en aza indirilebilmesi maksadıyla çok sıkı bir süreç takibi uyguluyoruz. Bu sayede tadilatlarımızın planlanan zamanda bitirilerek kullanıcılarımıza teslimini sağlıyor ve kullanıcılarımızın tadilat sürecinde yaşayabilecekleri olumsuzlukları en aza indirmiş oluyoruz.

Boydek İnşaat Tadilat Dekorasyon : 0532 057 36 56
15 Yıllık tecrübe ile Ev ve İşyerlerinizi yenileyerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz

     

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Bir Yorum Yazın

    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: