Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Tadilat Süreci

Anasayfa » Tadilat Süreci

tadilat sureci

Değerlendirme:

Tadilat sürecinin ilk adımı olan değerlendirme kapsamında öncelikle kullanıcılarımızın bizden beklentilerini öğreniyoruz. Akabinde, tadilat yapılmak istenin mekanın ayrıntılı incelemesini yaparak mevcut şartlarda işveren ihtiyaç ve taleplerinin karşılanabilir olup olmadıklarını tespit ediyoruz.Karşılanamayacak talepler olması durumunda alternatif çözüm önerilerimizi sunarak, yapılacak işlemleri kesinleştirip tek tek maddeler halinde listeliyoruz.

Teklif Verme:

Mutabık kalınan yapılacak işler listesi üzerinden fiyatlandırma yaparak proje maliyetini oluşturuyoruz. İşveren taleplerine ve kullanılacak malzemelere ilişkin varsa özel şartları da ilave ederek,resmi teklifimizi işverene sunuyoruz.

Sözleşme:

Maddeler halinde sıralanmış yapılacak işlerlistesi, varsa işverenin ve yüklenici firmanın özel şart ve talepleri, ödeme planı, teslim tarihi ve benzeri maddeleri ihtiva eden tadilat sözleşmesini hazırlayarak tarafların imzasına sunuyoruz.

İş Planı:

Tadilat Sözleşmesinde belirtilen yapılacak işler, çevresel koşullar ve işveren ihtiyaç/taleplerini göz önüne alarak ayrıntılı bir iş planı hazırlıyor ve gün gün yapılacak işleri planlıyoruz. İlk olarak, yapılacak tadilata ilişkin tasarımları üç boyutlu olarak hazırlayıp işverenin tercihine sunuyoruz. İşveren tarafından onaylanan tasarım kapsamında tadilat işlemlerini başlatıyoruz.

Süreç yönetimi ve Kalite Kontrol:

Hazırlanan iş planı kapsamında günlük yapılan işlerin kalite ve kontrolünü yaparak bir aksaklık yaşanmasını veya hata yapılmasını önlüyoruz. Gün içerisinde yapılan işlerin kontrolü ile eş güdüm içerisinde bir sonraki adımda yapılacak işlerin koordinesini yaparak ilerlemenin sürdürülebilirliğini temin ediyoruz.

İş teslimi:

Tüm işler tamamlandıktan sonra, tadilatın istenilen şekilde ve sürede eksiksiz olarak tamamlandığını, gerekli ödemelerin planlanan şekilde yapıldığını ve mekanın işverene teslim edildiğini belirten teslim tutanağı hazırlayarakimza altına alıyor ve tadilatı yapılan mekanı sahibine teslim ediyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: