Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Prensiplerimiz

Anasayfa » Prensiplerimiz

logoson

Prensiplerimiz:

Her proje ilk projedir:“Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” sözünden hareketle, ilk işimizin gelecek işlerimiz için güvence ve tavsiye nedeni olacağı bilinciyle, BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon olarak 15 yıldır ilk günkü şevk ve heyecan ile çalışmaktayız. Her projemiz ilk projemiz cihetiyle, bizler için bir projedeki her günümüz de ilk günümüzdür.

Kalite ve güvencenin adresi BOYDEK: Meşakkatli ve maliyetli bir süreç olması nedeniyle tadilat,sıklıkla yaptırılabilecek bir işlem değildir. Bu nedenle, yapılan tadilatın kullanıcı zevk ve ihtiyaçları ile çevresel şartların dikkate alınarak uzun dönemde problem çıkartmayacak şekilde yapılması bir zorunluluktur. Bu bilinçle, BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon olarak kullandığımız malzemelerin ve işçilik kalitesinden kesinlikle taviz vermiyoruz. Özellikle sıva altı elektrik ve su tesisatlarında yaşanabilecek aksaklıkların neden olabileceği sorunları göz önüne alarak, bu alanlarda yaptığımız işlerin kalitesine güveniyor ve 5 yıllık garanti güvencesi sunuyoruz.

Ayrıntılı iş planı ve süreç kontrolü:Tadilat süreci içerisinde yapılacak her iş kolunun bir birini etkileyecek olması ve bir birine bağımlı olması nedeniyle, yapılacak işlerin gün gün ayrıntılı bir şekilde planlanması gerekmektedir. Aksi taktirde, bazı noktalar gözden kaçabilir ve bazı işleri tekrar tekrar yapmak gerekebilir. Bu da süreci uzatacağı için katlanılacak zorlukları da maliyeti de artıracaktır. BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon olarak, projeye başlamadan önce gün gün yapılacak işleri planlıyor ve yapılan her işin bu plana uygunluğunu sürekli olarak kontrol ediyoruz. Böylelikle, sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini ve planlanan sürede eksiksiz ve hatasız tamamlanmasını temin ediyoruz.

Sürekli iletişim:BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon olarak işverenlerimiz ile sürekli iletişim kurarak sürecin ilerleyişi hakkında bilgilendirmede bulunuyoruz. Beklenmeyen veya öngörülemeyen bir durumla karşılaşıldığında işverenlerimize bilgi veriyor ve mümkün olan çözüm önerilerimizi sunarak onların onayladıkları çözüm önerilerini uyguluyoruz.

Sürdürülebilir İlerleme: Hazırlamış olduğumuz iş planı kapsamında, bir taraftan yapılacak işlerin kontrolünü sağlarken, diğer taraftan bir sonraki adımda yapılacak işlerin koordinesini önceden yaparak, sürdürülebilir bir ilerlemenin sağlanabilmesini temin ediyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: