Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu

29.01.2021
1.503
Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu

Yaşam alanlarımızın en önemli mekanlarından biri olan mutfak, özellikle kadınlarımızın ev içerisinde zamanlarının büyük bir kısmını geçirdikleri yer olarak ön plana çıkıyor.Yeme içme kültürü ve yaşam tarzına göre değişiklik gösterse de, yapılan araştırmalara göre, Türk kadınları ömürlerinin ortalama 6 yılını mutfakta geçirmektedir.

Bu nedenle, sevdiklerine yemek hazırlama işlemini eğlenceli bir sürece dönüştürebilecek, ailece yemek yeme imkanı sağlayan, birbirleriyle uyumlu depolama, hazırlama, pişirme ve yeme alanlarına sahip, modüler, şık, işlevsel ve modern bir mutfağa sahip olmak herkes gibi Türk kadınlarının da hayali ve de hakkıdır.

BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon olarak bizler, kadınlarımızın bu hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Genellikle evlerde tek olmaları nedeniyle, mutfak tadilatı ve dekorasyonu diğer tadilatlara nazaran daha bir önem kazanmakta ve tasarlandığı gibi ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde mümkün olduğunca çabuk sonlandırılması gerekmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli ekiplerimizle birlikte, sürdürülebilir ilerlemeyi esas alarak kullanıcılarımızın tadilat sürecinde yaşayacakları olumsuzlukları en aza indiriyoruz.

Kalite ve güvenceden taviz vermeyen prensiplerimiz ile BOYDEK İnşaat Yapı ve Dekorasyon olarak, kullandığımız kaliteli malzeme/işçilik ve kişiye/duruma özgü çözümlerimizle Mutfak Tadilat ve Dekorasyonu konusunda siz kullanıcılarımızın sürdürülebilir memnuniyetini garantiye almaya devam ediyoruz.

Mutfak tadilatına ilişkin ayrıntıları  ” Mutfak Tadilatı Nasıl Yapılır ” başlıklı yazımızdan veya bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz

Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu için aşağıdaki iletişim numaramız ve iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz

Boydek İnşaat Tadilat Dekorasyon : 0532 057 36 56
15 Yıllık tecrübe ile Ev ve İşyerlerinizi yenileyerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz

  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Ayhan SARI dedi ki:

   Son derece titiz ve özenli bir ekip, başarılar dilerim.

  Bir Yorum Yazın

  Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: