Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Mantolama Dış Cephe Kaplama

02.01.2021
911
Mantolama Dış Cephe Kaplama

Mantolama Dış Cephe Kaplama

Bireysel olarak BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon’a yaptırılan, banyo, mutfak veya komple ev tadilatı gibi iç mekan tadilatları insanlarımızın yaşam alanlarını güzelleştirmekte ve tadilatı yapılan mekanların değerlerini önemli ölçüde yükseltmektedir.

Ancak, binanın dış cephesindeki eskime ve yıpranmalar iç mekanlarda yapılan tadilatların katma değerlerini azaltmaktadır. Bunun yanı sıra, binaların dış cephe duvarlarındaki çatlaklıklar, sıva dökülmeleri ve boya arızaları, binaların yalıtım özelliklerini direkt olarak etkilediklerinden yazın yüksek sıcaklıklara, kışın ise ısı kayıplarına sebep olmaktadır. Bulunduğumuz coğrafyanın iklim koşulları dikkate alındığında, söz konusu olumsuzluklar yazları artan elektrik, kışları ise artan ısınma bedelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dolayısı ile, binalarda uygulanacak Dış Cephe Kaplamaları (Mantolama) değer optimizasyonundan ekonomik kazanımlara kullanıcılara büyük avantajlar sağlamaktadır.

BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon olarak, banyo, mutfak, veya komple ev tadilatı gibi iç mekan tadilatlarının yanı sıra Dış Mekan Kaplama (Mantolama) hizmetlerimizle de siz kullanıcılarımızın sahip oldukları mülklerin hem daha güzel görünmesini sağlıyor hem de katma değerlerini yükseltiyoruz.

Her biri kendi alanında uzman etkin ve yetkin ekiplerimiz, binaya özgü çevresel çözümlerimiz, kaliteli malzeme ve işçilik uygulamalarımızla, her türlü Dış Cephe Kaplaması (Mantolama) ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.

Mantolama Dış Cephe Kaplama için aşağıdaki iletişim numaramız ve iletişim formu ile bizlere ulaşabilirsiniz

Boydek İnşaat Tadilat Dekorasyon : 0532 057 36 56
15 Yıllık tecrübe ile Ev ve İşyerlerinizi yenileyerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Bir Yorum Yazın

    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: