Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

İşyeri Tadilat ve Dekorasyonu Hizmetleri

18.01.2021
855
İşyeri Tadilat ve Dekorasyonu Hizmetleri

İşyeri Tadilat ve Dekorasyonu Hizmetleri

Faaliyet gösterdikleri iş koluna göre çalışan insanlarımız günlerinin en az üçte birini işyerinde geçirmektedir. Bazı işyerlerinde insanlarımız günlerinin 14-15 saatlerini harcamakta, bazı işyerleri ise 24 saat açık bulunmak durumundadır. Dolayısı ile böylesine uzun zaman harcanan mekanların da insanlarımızın ihtiyaçlarına uygun olması, onları mutlu etmesi ve ferah hissettirmesi gerekmektedir.

BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon olarak, faaliyet gösterilen iş kolunun gereksinimlerine, kullanıcılarının ihtiyaçlarına ve çevresel koşullara uygun çözüm ve tasarımlarımızla iş yerlerinizi içerisinde zaman geçirmekten zevk alacağınız, işinizi kolaylaştıracak ve imkanlarınızı genişletecek mekanlara dönüştürüyoruz.

Her biri kendi alanında uzman ekiplerimiz, mekana özgü tasarımlarımız, kaliteli malzeme ve işçilik uygulamalarımızla,kafe, bar, lokanta, market, dükkan, salon, ofis, fabrika ve benzeri her türlü iş yerinizin verimliliği artıracak bir yapıya kavuşmasına, sizlerin ve misafirlerinizin rahat ve ferah bir ortamda çalışabilmesine  yardımcı oluyoruz.

Boydek İnşaat Tadilat Dekorasyon : 0532 057 36 56
15 Yıllık tecrübe ile Ev ve İşyerlerinizi yenileyerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz

    İşyeri Tadilat ve Dekorasyonu Hizmetleri

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: