Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

logoson

Hakkımızda

Kalite ve güvenceden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile kullanıcı odaklı çalışan BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon İzmir ve çevresinde hizmet veren kurumsal bir firmadır.

BOYDEK her biri alanında uzman kadrosu ile ev ve iş yerlerinde her türlü tadilat, tasarım ve dekorasyon ihtiyaçlarını karşılayabilecek alt yapıya sahiptir. Kullanıcı dostu, modern, modüler ve özgün projeler üreterek, insanlarımızın yaşam ve çalışma alanların da daha zevkli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.

 

Vizyonumuz: Kullanıcıya özgü çözümlerimiz ile tadilat, tasarım ve dekorasyon alanında kalite ve güvenin adresi olarak, insanlarımızın zihnindeki marka değerimizi daha da yükseltmek.

Misyonumuz:

  • –Uygulanabilir bir planlama ve iş takibi ile tadilat sürecini mümkün olan en kısa sürede tamamlayarakişverenlerimizinve çevredekilerin bu süreçte yaşayabilecekleri zorlukları en aza indirmek.
  • –Alanında uzman ekiplerimiz, kaliteli malzeme ve işçilik ile kullanıcıya özgü, modüler ve modern projeler üreterek insanlarımızın özellikle bu salgın döneminde içinde zaman geçirmekten zevk alacakları alanlar oluşturmak.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: