Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Ev Tadilatı ve Dekorasyonu Hizmeti

31.01.2021
2.864
Ev Tadilatı ve Dekorasyonu Hizmeti

Ev Tadilatı ve Dekorasyonu Hizmeti

Günümüz koşullarında herkesin her yönüyle istediği gibi bir ev satın alabilmesi veya yaptırabilmesi mümkün olmayabilmektedir. Okul, iş yeri ve evin bulunduğu semtin konumu, ekonomik kıstaslar ve benzeri diğer özel nedenlerden dolayı insanlarımız tam istedikleri gibi ihtiyaçlarına ve zevklerine hitap etmese dahi zevklerinden ve ihtiyaçlarından feragat ederek ev almak durumunda kalabilmektedir. Veya, zamana bağlı olarak değişen koşullar nedeniyle önceden alınan evler de kullanıcıların ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine cevap veremeyecek hale gelebilmektedir.

BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon olarak, kullanıcıya özgü, ihtiyaç ve gereksinimlere hitap eden, çevresel koşullara uygun, modern, modüler ve şık tasarımlarımızla, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Her biri alanında uzman ekiplerimizle, evlerinizi komple yenileyerek uzun yıllar boyunca sorunsuz, rahat ve ferah bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Güvenilir hizmet anlayışıyla hareket ederek yılların vermiş olduğu tecrübe doğrultusunda müşterilerimize ev tadilat ve dekorasyon hizmeti sunuyoruz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürerek mutlu müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışıyoruz. Birinci sınıf kaliteli malzemeler sayesinde tadilat ve dekorasyon işlerini özenle yaparak piyasada öncü firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetlerde herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız için artık ev tadilatı veya dekorasyon işlerini yaptırmak isteyenler farklı bir firmaya ihtiyaç duymayacaktır. Ustalarımız sayesinde birbirinden kaliteli mobilyalarla evinizi daha canlı hale getiriyoruz.

Tadilat ve dekorasyon işlerinde amacımız; müşteri memnuniyeti kazanarak sektörün ileri gelen firmaları arasında yer almak olduğundan elimizden gelen her türlü  hizmeti sorunsuz bir şekilde sunuyoruz. 7/24 hizmet anlayışı sayesinde sizlere destek hizmeti sunarak ev tadilatı ve dekorasyon işlerinde aklınıza takılan tüm sorulara detaylı bir şekilde cevap veriyoruz. Böylece ev tadilatında sizlere yardımcı olarak günlerce süren tadilat ve dekorasyon işlerini ortadan kaldırıyoruz. Hizmette sınır tanımadığımız için, firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Sizlerde ihtiyacınız olan ev tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçip ücretsiz keşif ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev tadilatına  ilişkin ayrıntıları  ” Ev Tadilatı Nasıl Yapılır ” başlıklı yazımızdan veya bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz

KAMPANYA
Ev Tadilatı Sonrası Detaylı Temizlik firmamız Tarafından ücretsiz yaptırılmaktadır.

 

Boydek İnşaat Tadilat Dekorasyon : 0532 057 36 56
15 Yıllık tecrübe ile Ev ve İşyerlerinizi yenileyerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: