Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Ev Tadilat Kredisi 2021

07.03.2021
326
Ev Tadilat Kredisi 2021

Ev Tadilat Kredisi 2021 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ev tadilat kredisi son dönemlerde en çok araştırılan konulardan birisidir. Ev tadilatı her evin ihtiyaçları arasında yer alır. Günümüzde tadilat çalışmaları maliyet olarak oldukça ciddi rakamlarla yapılabilmektedir.

Ev tadilatı yaptırmak isteyenler için etken sebeplerden birisi evlerini yenilemek yerine ev alamamasıdır. Yükselen konut kredi faizleri ile beraber insanlar evleri eskise bile yeni bir eve geçemez ve yeni ev satın alamaz hale gelmişlerdir. Hal böyle olunca ev sahipleri evlerinde köklü tadilat çalışmaları yaptırmaktadırlar. Ancak tadilat fiyatları da malzeme fiyatlarının yüksekliği ya da günümüz şartları düşünüldüğünde oldukça yüksek rakamlarda seyretmektedir. Evlerde yaşanabilir bir alan oluşturmak ve ferah yaşam seviyesini yakalamak için tadilat çalışması şarttır. Evin bir kısmını tamir etmenin yanında tamamını da tadilata almak gerekebilir. Komple ev yenilemesi ve tadilat çalışmaları için kullanılması gereken bütçe yapılan çalışmanın kapsamına göre değişecektir. 10 bin TL ve üzerine olan rakamlar için kişiler kredi kullanma yoluna başvurmaktadır. Kredi yolu ile maliyeti karşılamak isteyenler için bankaların nasıl başvuru kabul ettiği ve hangi rakamlarda tadilat kredisi kullandırdığını ayrıntılı şekilde bilmek gereklidir. İşte bu konuda herkesin ayrıntılı şekilde bilmesi gereken detaylar aşağıdaki gibidir:

Ev Tadilat Kredisi Nasıl Alınır?

Ev tadilat kredisi nasıl alınır diye merak eden ev sahipleri için her banka ayrı koşul sunmaktadır. Evinizde ya da bahçede ne değişiklik ya da tadilat yapılacaksa buna mimar karar verir. Bu karar ve plana karşılık bir bütçe belirlenir. Bu maliyet işini banka ev sahibi yerine öder. Bankalar ödeme konusunda farklı vadelerle tüketici ya da ihtiyaç kredisi adı altında finans sağlamaktadır. Vade konusunda bankaların bir kısmı 12 ay, bir kısmı 24 bazıları ise 36 ay vadeye kadar yardımcı olmaktadır. Bu sayede ev sahipleri tadilat maliyetini kolayca temin etmenizi sağlamaktadır.

Tadilat Kredisi Veren Bankalar

Tadilat kredisi kullanmak isteyenler için her banka ayrı bir uygulama kullanmaktadır. İhtiyaç kredileri arasında çeşitli kampanyalar ve ödeme koşulları ile evinde tadilat yaptırmak isteyenlere fırsat sunmaktadır. Hal böyle olunca bankaların kullandırdığı kredi şartları sıklıkla incelenmektedir. İşte tadilat yapacaklar için kredi kullandıran bankalar ve faiz oranları:

Vakıfbank Tadilat Kredisi

Vakıfbank tadilat kredisi ile evinizde istediğiniz her türlü tadilatı kapsamlı şekilde yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan kredi tutarını belirterek gerekli hesaplama araçlarını kullanabilirsiniz. 12 ay vade ile kullandırılan kredi ile evinizi baştan sona yenilemeniz mümkündür.

Odeabank Tadilat Kredisi

Odeabank tadilat kredisi ile vatandaşın evini yenilemesi için gerekli yardımlar sağlanıyor. 1,78’den başlayan kredi faiz oranı ile evini baştan sonra tadilata almak isteyenlere olanak sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Tadilat Kredisi

Ziraat Bankası tadilat kredisi ile evlerinizi yenileme imkanı 12 ay vade ile sunulmaktadır. Bu sayede evinizin iç dekorasyonu ve komple ev tadilat çalışmalarını rahatlıkla yürütebilmeniz için başvuru yapmanız gerekmektedir.

Türkiye Finans Tadilat Kredisi

Yaşadığınız ev ile ilgili bütün bakım giderlerini karşılamanız için eğer nakit ihtiyacı yaşıyorsanız Türkiye Finans tadilat kredisi kullanmanız çözüm olacaktır. 1,39 faiz oranları ile kullanacağınız kredi sayesinde daha konforlu bir yaşam alanına sahip olabilmeniz mümkün.

Siz de ev tadilat kredisi kullanmadan önce en doğru tadilat maliyetini almak üzere Boydek İnşaat Yapı Dekorasyon ile irtibata geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: