Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Epoksi Self Kaplama Uygulaması

16.01.2021
329
Epoksi Self Kaplama Uygulaması

Epoksi Self Kaplama Uygulaması

Pürüzsüz ve kesintisiz bir yüzey oluşturmak maksadıyla, çatlamış, hasarlı beton yüzeylere uygulanan bir zemin kaplama türüdür. Akışkan özelliği nedeniyle kendiliğinden yayılarak çatlakları ve talaşları doldurmakta ve homojen bir zemin oluşturmaktadır. Oldukça dayanıklı ve az bakım gerektiren Epoksi Self Kaplama aşağıda sıralanan avantajlardan dolayı tercih edilmektedir:

 • Yüksek Kalite
 • Gözeneksiz yüzey
 • Leke tutmaz
 • Bakımı kolay
 • Güçlü ve esnek
 • Dirençli
 • Kaymaz
 • Toksik olmayan
 • Sararma yapmaz
 • Hızlı uygulanabilir

Maliyet etkinlik

Epoksi Self Zemin Kaplama,uygun fiyatı, uzun ömrü ve düşük bakım maliyeti nedeniyle özellikle uzun vadede maliyet etkinlik açısından avantajlı bir seçenektir.

Dayanıklılık ve Emniyet:

Zararlı kimyasal madde dökülmelerine ve aşırı gün ışığı etkisine karşı koruma sağlar. Kaymayı önleyen, darbeye dayanıklı ve yangına dayanıklı çeşitleri bulunan Epoksi Self Zemin Kaplama, üzerinde forklift ve buharlı silindir gibi makinelerin çalışmasına imkan verecek kadar dirençli ve dayanıklıdır. Kaymaz yapısı ile kaymadan kaynaklanabilecek olası kazaları önler ve ıslak zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Kolay temizlik

Yüzey tek bir kesintisiz tabaka olduğu için, yaşayacakları hiçbir yer bırakmayarak küf  ve benzeri organizmaların gelişmesini engeller. Kolay silinebilir bir malzeme olduğundan dökülmelere karşı kullanışlıdır. Ancak, istenmeyen kimyasal dökülmelerin malzemeye nüfuz etmeden silinmesi gerekmektedir. Aksi, taktirde dökülen malzemeyi içine hapseder ve leke olarak kalır.

Çekici görünüm

Epoksi Self Zemin Kaplama, yüzeylerde çok çeşitli renklerde ve şaşırtıcı değişik desenler oluşturabilir. Farklı renkler ve desenlere sahip olan Self Epoksi Kaplama, ürün teşhirinin önem kazandığı ortamlarda ve mağazalarda tercih edilmektedir.

Epoksi Self Zemin Kaplamanın Kullanım Alanları

Yukarıda sıralanan nedenlerden dolayı Epoksi Self Zemin Kaplama başta endüstriyel tesisler, hastaneler, fabrikalar, atölyeler, sergi salonları, servis alanları, depolar ve okullar olmak üzere bir çok işyerinde tercih edilen bir seçenektir.

Boydek İnşaat Tadilat Dekorasyon : 0532 057 36 56
15 Yıllık tecrübe ile Ev ve İşyerlerinizi yenileyerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: