Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Ekiplerimiz

Anasayfa » Ekiplerimiz

a1

Ekiplerimiz:

BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon olarak, sürekli çalışmakta olduğumuz alanında uzman ve uzun yıllara dayanan tecrübe sahibi ekiplerimiz ve dışarıdan hizmet aldığımız profesyonel ekiplerimizle siz işverenlerimizin her türlü  tadilat ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Planlama, kontrol ve koordinasyon ekibi:

Projelerimizin iş planlarının hazırlanması, günlük yapılan işlerin kalite kontrolünün sağlanması ve yapılacak işlerin koordinasyonunu sağlayan ekibimizdir.

Kırım-yıkım-moloz ve taşıma ekibi:

Tadilat kapsamında yapılacak kırım-yıkım ve moloz taşıma işlerini çevreye en az zararla yapmayı prensip edinmiş ekibimiz, her türlü mekanda kırım-yıkım ve moloz taşıma işlemini yapacak teknik donanım ve tecrübeye sahiptir. Kırım-yıkım ekibimiz işlerini en kısa zamanda bitirerek özellikle uzaktan eğitim ve evden çalışmanın hiç olmadığı kadar yaygın olduğu bu günlerde çevreye verilen gürültü rahatsızlığını en aza indirmeye ayrı bir özen göstermektedir.

Duvar alçıpen ve asma tavan ekibi:

Duvar alçıpen ve asma tavan ekibimiz, işveren tercihine uygun olarak tadilat yapılan mekan içerisinde her türlü bölme, dekoratif asma tavan yapma imkan ve kabiliyetine haizdir.

Sıhhi tesisat ekibi:

Sıhhi tesisat ekibimiz, tadilat yapılacak mekanlarda, petek yeri değiştirme, sıva altı tesisat döşeme, vitrifiye ve aksesuar montajı ve benzeri her türlü sıhhi tesisat işlerini yapacak imkan, donanım ve tecrübeye sahiptir.

Elektrik tesisatı ekibi:

Elektrik ekibimiz, tadilat yapılacak mekanlarda, sıva altı tesisat yenileme, elektrik, anten, internet hattı çekme, ilave priz ekleme, kapı otomatiği hattı bağlama, kamera sistemi kurma ve benzeri her türlü sıva altı ve sıva üstü elektrik tesisat ve kablo döşeme işlerini yapacak teknik bilgi, beceri, donanım, imkan ve kabiliyete sahiptir.

 Şap ve Sıva ekibi:

Şap ve Sıva ekibimiz, tadilat kapsamında duvar ve zemin kaplamalarından veya ihtiyaç halinde boyadan önce yüzeyin tesviyesini yapmakta ve kaplamaya/boyamaya hazır hale getirmektedir. Ayrıca, ekibimiz işveren tercihine uygun olarak iç ve dış cephede her türlü dekoratif sıva uygulaması yapabilecek yetkinliktedir.

 Fayans seramik mermer ekibi:

Tadilat yapılan mekanlarda göze hitap eden kısımlar olduklarından, fayans, seramik ve mermer işçiliği ayrı bir önem arz etmekte ve incelik gerektirmektedir. Bu kapsamda banyo/tuvalet ve mutfak gibi ıslak zeminlerin işveren tercihine uygun olarak granit, seramik veya fayans kaplamasını ve tezgah imalatını/montajını yapan ekiplerimiz, hassas işçilikleri ile mekanlarda sanat eserleri yaratmaktadır.

Alçı ve boyacı ekibi:

Fayans, seramik ve mermer ekibimiz gibi alçı ve boya ekibimiz de direkt olarak göze hitap eden çalışmalar yaptıklarından işinin ehli olmak zorundalar. İnce ve hassas işçilik gerektiren bu çalışmaları ekip arkadaşlarımız ustalıkla yerine getirmekte ve işverenlerimizin göz zevklerine hitap eden eserler ortaya çıkartmaktadırlar.

Mobilya ekibi:

Mutfak, banyo ve kiler dolapları, TV üniteleri, vestiyer, kişiye ve mekana özgün yatak odası, genç odası, bebek odası ve kitaplıklar başta olmak üzere, işinin ehli uzman mobilya ekiplerimiz sizin zevklerinize ve mekanın durumuna uygun, modüler, işlevsel tasarım ve imalatları ile tadilat kapsamında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü mobilya gereksinimlerinizi karşılayabilecek yetkinliktedir.

Doğrama ekibi:

Doğrama ekibimiz, tadilat kapsamında yapılacak her türlü ahşap, alüminyum veya PVC kapı, pencere, cam balkon, küpeşte imalat ve montajını işveren tercihine ve mekanın şartlarına uygun şekilde yapabilecek yetkinliktedir.

Parke ekibi:

Parke ekimiz ile tadilat yapılan mekanların zeminlerini işveren tercihine ve mekanın şartlarına uygun şekilde incelikle kaplıyoruz. Ekiplerimiz hassas ve ince işçilik gerektiren kaplama uygulamalarının yanı sıra, yenilenmesi istenmeyen eski kaplamaların sistre cilalamasını da ustalıkla yapmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: