Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
tren

Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu

28.01.2021
1.585
Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu

Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu

Sağlıklı bir yaşam sürmek için yaşadığımız ortamların, özellikle de evimizin temiz ve hijyenik olması çok önemlidir. Evin temizliği ise banyo ve tuvalette başlar. Özellikle temizlik ve mesafenin hayatımızın bir parçası haline geldiği bu salgın döneminde kişisel temizliğin sağlandığı banyo ve tuvaletlerin önemi daha da artmıştır.

Banyo ve tuvaletler evin en kapalı alanlarındandır. Sürekli olarak havalandırılmaları gerekir. Yeterince temiz olmayan ve düzenli temizlenmeyen bir banyo/tuvalet, mikropların ve bakterilerin tüm eve yayılmasına neden olur.

Uygun akışın sağlanamadığı bir klozet, lavabo veya yer sifonu banyo ve tuvaletlerin mikrop ve bakteri yuvası olmasına neden olabilir ve yaşamı dayanılmaz hale getirebilir. Soğuk kış günlerinde duşun ortasında sıcak suyun azalması da oldukça sinir bozucu bir olaydır ve hemen hemen hepimiz bu durumu yaşamışızdır. Genellikle evin en küçük alanları olan banyo ve tuvaletlerde tasarım hatalarından kaynaklanan zorluklar da (duşa girip çıkarken engeller aşmak veya  yan girip çıkmak, içeride hareket ederken sürekli bir şeylerin yerini değiştirmek zorunda kalmak veya bir şeylere çarpmak, kapı kazara açıldığında istenmeyen görüntülerle karşılaşmak, havalandırma yetersizliği v.b.) içerisindeyken rahatlamanın ve ferahlanmanın sağlanması gereken bu mekanları katlanılması zor mekanlara çevirebilmektedir.

Kalite ve güvenceden taviz vermeyen prensiplerimiz ile BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon olarak, kullandığımız kaliteli malzeme/işçilik ve kişiye/duruma özgü çözümlerimizlebanyo ve tuvaletlerinizi daha ferah, kullanışlı, modern, şık görünümlü mekanlara dönüştürüyoruz. Banyo tadilatı ve dekorasyonumuz ile daha hijyenik bir ortam temin ederek siz kullanıcılarımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sunuyoruz.

Banyo tadilatına ilişkin ayrıntıları  ” Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır ” başlıklı yazımızdan veya bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz

Boydek İnşaat Tadilat Dekorasyon : 0532 057 36 56
15 Yıllık tecrübe ile Ev ve İşyerlerinizi yenileyerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: